Actieve groepen binnen het thema Cultuur

Veel deelnemers van Power beoefenen hun hobby of favoriete bezigheid in groepsverband. Dat is enthousiasmerend, verbindend en ook nog eens gezellig. Het zijn groepjes van Power-deelnemers en niet-Power-deelnemers, dus meestal organisatorisch los van Power. Onderstaand overzicht is gemaakt om Power-deelnemers, die op zoek zijn naar een dergelijk groepsverband, te informeren over welke er actief zijn. En vooral ook om hen aan te sporen zelf een groep te starten als er geen vrije plaatsen meer voorhanden zijn.


BeschrijvingOrganisatorMailadresLocatieFrequentieCapaciteit/bezetting
Urban Sketchcrawl Group (samen op straat schilderen/tekenen)Ben van Velzenben@deblauwehuzaar.nlOp straatAftrap 03-02-2210/10 wachtlijst
Kunstboeken samen bespreken (samen met Senia)Frederiek Okxfrederiek.okx@hetnet.nlVOL
Poëzie 1Rob van der Neutrevanderneut@kpnmail.nlStadsringIn Coronastand12/12
Poëzie 2Rob van der Neutrevanderneut@kpnmail.nlStadsringIn Coronastand12/12
Samen musicerenHuismuziek Amersfoortwww.huismuziekamersfoort.nl www.Facebook.com/huismuziekAmersfoort1x /2 wkn
Samen naar de filmGera Kerssieskerssiesg@kpnplanet.nlFilmhuis de Lieve Vrouw1e vrijdagmiddag van de maandwhatsapp groep VOL
AtelierRob van der Neutrevanderneut@kpnmail.nlStadsring1x /wk4/4
Atelier binnenstad bewonersGerard Gerelingsgerehaen@xs4all.nlHet Seminarie1x /wkvol
Fotoclub 1Jet Hollemanjet.holleman@gmail.comRoulerend1x /mnd6/4
Fotoclub 2Brigitta Bemmelmansbrigittabemmelmans@gmail.comVoorlopig online1x /4-6 wkn8/7
Power-Gallery Ton van der Pal, Adriana van der Weijdentonvanderpal@gmail.comwebsitedoorlopendiedereen welkom


Gesneuveld/niet gelukt

‘We are public’, samen naar de film (Yolanda Blom, nov 2019)

‘Samen muziek maken’, (Els Keijzer die naar Huismuziek Amersfoort is gegaan, jan 2020)

‘Samen naar de Opera’, (Ragnhild van Deemter-Poot, nov 2021)

Mutatiedatum 30-01-2022

Design: Pixelliquid | Techniek: Kleine Stappen